czwartek, 26 listopada 2015

Kuchenne historie - część pierwsza

Długie milczenie na blogu absolutnie nie jest spowodowane brakiem tematów zawodowych. Wręcz przeciwnie - już niedługo będę mogła się pochwalić nowymi, ciekawymi aranżacjami, w tym jedną dla mnie absolutnie wyjątkową..

Dziś chciałam pokazać nowoczesną, białą kuchnię. Podczas ustalania jej układu musiałam dopasować meble do wykonanych już instalacji, co niewątpliwie jest pewnym wyzwaniem, ale z tej próby udało się wyjść zwycięsko.

Inwestorzy wymarzyli sobie fronty z MDFu lakierowanego na wysoki połysk, ale kuchnia nie miała być laboratoryjna. Dlatego też wprowadzony został ciekawy odcień drewna na laminowanym blacie kuchennym. Laminat drewnopodobny pojawia się także na pionowych elementach, tyle wyspy i półkach tworząc ciekawe, linearne wzory.Poziome uchwyty podkreślają charakter mebli.
Kompozycyjnie ważnym elementem jest półwysep kuchenny, oddzielający optycznie jadalnię od kuchni. Na półwyspie umieszczona została strefa zmywania. Od strony jadalni przewidziana została przestrzeń na wysokie stołki barowe, całość podświetlają ledy.Meble wykonała i profesjonalnie zamontowała z dbałością o każdy szczegół firma BRM MEBLE z Góry obok Tarnowa Podgórnego: http://www.brmmeble.pl/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz