czwartek, 26 listopada 2015

I jeszcze jedna kuchnia retro

Zostańmy w klimacie kuchni stylowych.

Mieszkańcy tego domu upodobali sobie styl retro. Widać to w stolarce okiennej i drzwiowej, posadzkach i oczywiście meblach. Kuchnia nie mogła wyglądać inaczej!

Podłoga - szachownica, białe fronty z matowego MDFu, ubrane w subtelne uchwyty, blat laminowany w klepkę - to połączenie było gwarancją pięknego, jasnego wnętrza.Wyjątkowy jest też ceramiczny, nakładany zlew. Razem ze stylową baterią bezbłędnie przyciąga wzrok każdego, kto wchodzi do kuchni.


W kuchni są duże okna, stąd zaplanowałam niewiele szafek górnych. Pojawiają się przy okapie i nad wolno stojącą lodówką, częściowo w formie witryn, które tak lubię.


Pomiędzy kuchnią a salonem zaproponowałam półwysep. Od strony kuchni ukryty jest piekarnik. Od strony pokoju - zamykana szafka nadaje się idealnie na jadalniane drobiazgi, a otwarte półki po obu jej stronach - na butelki z winem. Tuż obok usytuowany jest stół jadalny.Tą piękną, subtelną kuchnię wykonała firma BRM MEBLE, www.brmmeble.pl.

2 komentarze:

  1. Hej, coś bardzo podobnego widuję ostatnio nonstop na http://www.domzpomyslem.pl/ . Tutaj jedynie mnie ta podłoga zastanawia... nie jest zbyt chaotyczna jak na stonowane i schludne mebelki w stylu retro? Wygląda to trochę tak jakby ktoś zainstalował całe wyposażenie od nowa w kuchni, ale nei chciało mu się ruszać podłogi :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojej cudowna kuchnia, będę miała podobną szukam takiego blatu, pomoże mi Pani? jak nazywa się ten laminowany blat ? szukam i szukam takiej klepki i nigdzie nie mogę znaleźć :( justpopiolek@wp.pl

    OdpowiedzUsuń