czwartek, 12 maja 2011

Aranżacja domu jednorodzinnego

Budowę domu zaczynamy od wyboru działki - położenie, bliskość miasta, kształt, cena - wszystkie te czynniki mają wpływ na decyzję o wyborze tej, na której powstanie nasz dom.
Kolejna ważna decyzja to wybór projektu. Mamy do dyspozycji mnóstwo gotowych projektów, w których drobne zmiany mogą pomóc w dostosowaniu domu do naszych oczekiwań. Mogą - ale nie muszą. Wszystkim zainteresowanym polecam stronę PROJEKTY DOMÓW - indywidualne czy typowe z katalogu? która w rzetelny sposób przedstawia plusy i minusy projektów gotowych.
Wybór domu to wierzchołek góry lodowej - potwierdzą to wszyscy, którzy budowali lub budują dom. Równocześnie jest to idealny moment na podjęcie współpracy z architektem wnętrz. Wszelkie zmiany w układzie ścian działowych, zabudowa z płyt gipsowo kartonowych, przyłącza elektryczne, wodne i wszelkie inne powstają w zgodzie z projektem wnętrz, a więc nie ma potrzeby powtórnego kucia i innych ingerencji, które pochłaniają niepotrzebnie pieniądze.
Przy okazji projektu domu którego zdjęcia zamieszczam poniżej, miałam okazję przekonać się, że dobry projekt kuchni często skutkuje przeniesieniem współpracy na kolejne pomieszczenia, a nierzadko na cały dom. Oczywiście rzetelne podejście do tematu jest równie ważne, jak znalezienie wspólnego języka.
Dla mnie jako architekta najważniejsze są oczekiwania inwestora. Moje doświadczenie, pomysły, inspiracje - wszystko to staram się jak najlepiej połączyć z wizją klientów.

Salon
Jadalnia

 Kuchnia
Łazienka gościnnaŁazienka prywatna
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz