niedziela, 30 września 2012

Aranżacja biura sprzedaży nieruchomości


Inwestor był zainteresowany stworzeniem projektu, który łączyłby w sobie elegancki minimalizm ze stylistyką związaną z profilem działania firmy.

Wnętrze biura wymagało  aranżacji  i odpowiedniej oprawy, tak aby w pełni  wyeksponować jego wszelkie  walory, a wśród nich światło oraz przestrzeń. Całość miała zostać utrzymana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Przestrzeń lokalu została podzielona na strefę rozmowy z klientami, strefę biurową oraz łazienkę.Na podłodze zaplanowane zostały ciemne, orzechowe panele. Na ich tle szykownie prezentują się czerwone, skórzane fotele oraz okrągły, biały stolik tworzące miejsce spotkań z klientami. 
Ważnym elementem wystroju wnętrza jest biała, surowa cegła, której faktura przełamuje gładkość ścian.
Duże okna – witryny zostały pokryte powłoką  folii, która zapewnia dostęp światła dziennego zapewniając jednocześnie prywatność .

Przestrzeń biurowa oddzielona została od ogólnodostępnej strefy murkiem z białej cegły, na którym wyeksponowano doniczki z zielenią.


 Ważnym elementem dekoracyjnym są biało czarne plakaty ze zdjęciami wielkomiejskich aglomeracji.
 Format taki pojawia się także  jako tło wejścia do przestrzeni prywatnej,  będąc jednocześnie ciekawym zamknięciem perspektywy.


W łazience dominuje popiel  i chłodny beż.1 komentarz:

  1. Nie sądziłam, że korytarz w taki geometryczny wzór może wyglądać tak wspaniale. Gratuluje odwagi i gustu :)

    http://firmament.com.pl/

    OdpowiedzUsuń